2013 06 26

Galiūnas Žydrūnas Savickas – Čempionų lygos varžybų Olandijoje nugalėtojas

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas laimėjo Olandijoje vykusį galiūnų Čempionų lygos varžybų šeštąjį etapą. 37-erių metų lietuvis surinko 77 taškus ir tik vienu tašku pralenkė antroje vietoje likusį savo varžovą.
Galiūnų Čempionų lygos pusfinalio varžybos „Siemens“ arenoje
Žydrūnas Savickas / savickasclassic.com

Antrąją vietą užėmė islandas Hafthoras Julius Bjornssonas. Trečias liko Čempionų lygos varžybų lyderis lenkas Krzysztofas Radzikowskis, surinkęs 68 taškus.

Ketvirtas tarp dešimties stipruolių buvo latvis Dainis Zageris (58 tšk.).

Galiūnai jėgas išmėgino šešiose rungtyse.

Ž. Savickas šiose varžybose bandė vienu kilogramu pagerinti sau pačiam priklausantį pasaulio rąsto kėlimo rekordą, tačiau iškelti 221 kg svorio jam nepavyko. „Žydrūnui pritrūko vos 10 centimetrų ir aš net neabejoju, kad pasaulio rekordą jis pagerins dar šiais metais“, – teigė varžybų komentatorius.

Kitas Čempionų lygos etapas liepos 27-28 dienomis vyks Portugalijoje.