2017 05 04

Garliavos rankininkės tapo Lietuvos čempionėmis

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas, kur Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečiąjį kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusią Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą rezultatu 35:31 (21:13) ir laimėjusios seriją sausu rezultatu 3:0 iškovojo šalies čempionių vardus.
Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ tinklininkės
Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ tinklininkės / Augusto Četkausko nuotr.
Temos: 1 Rankinis

HC „Garliava“ klubas čempionių vardus susigrąžino po keturių metų tarpusavio kovos. Garliavietės paskutinį kartą šį titulą buvo pelniusios 2012 metais kai didžiajame finale po dramatiškos serijos 3:2 nugalėjo tuometinį Kauno „ACME-Žalgiris“ kolektyvą. Po to aukso medaliais dabinosi kaunietės – 2013m., 2014m., 2015m. ir 2016m. – laimėdamos prieš Kauno rajono HC „Garliava“ klubą.

Klaipėdoje mažajame finale „Dragūnas-Viesulas“ irgi trečiąjį kartą privertė kapituliuoti Vilniaus „ALANDEKO-VICHY“ komandą santykiu 27:20(12:6) ir laimėjusios seriją 3:0 antrus metus iš eilės iškovojo Lietuvos čempionato bronzos medalius.

Čempionių HC „Garliava“ klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Laura Masiulevičiūtė (8įv.), Greta Rinkevičiūtė ir Laima Bernatavičiūtė (po 7įv.), Kamilė Bušaitė (5įv.), Emilė Aglinskaitė (4įv.), Evelina Dževerakaitė (3įv.), Gabija Kleizaitė (1įv.).

„ACME-Žalgiris“ komandoje pasižymėjo Inesa Verbovik (9įv.), Klaudija Šidlauskytė (7įv.), Audinga Kniubaitė (6įv.), Viltė Lubytė (3įv.), Greta Burkaitė ir Austėja Narauskaitė (po 2įv.), Simona Kazlauskaitė ir Gabrielė Vaičiūtė (po 1įv.).

Mažojo finalo dvikovoje nugalėtojoms „Dragūnas-Viesulas“ ekipoje taikliai žaidė Brigita Ivanauskaitė (10įv.), Roberta Ivanauskaitė (5įv.), Fausta Abrutytė ir Austėja Rimkutė (po 3įv.), Dovilė Mižutytė, Skirmantė Pociūtė ir Akvilė Tolvaišaitė (po 2įv.).

Vilniaus „ALANDEKO-VICHY“ kolektyvui įvarčius pelnė Gintarė Butkevičiūtė (6įv.), Gabija Balevičiūtė (5įv.), Gerda Trušytė (3įv.), Greta Noreikaitė, Ieva Balčiūtė ir Eglė Burakauskaitė (po 2įv.).