2014 03 27

Gediminas Bagdonas dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 31-as

69-ą kartą Belgijoje trečiadienį vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Dwars door Vlaanderen“ 31-ąją vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas, o Aidis Kruopis („Orica Greenedge“) finišavo 78-as.
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.
Temos: 1 Aidis Kruopis

Pirmasis Lietuvos dviratininkas 200,8 km lenktynių nugalėtoju tapusiam olandui Nikiui Terpstrai finiše pralaimėjo 17 sekundžių, o antrasis – daugiau nei pusšeštos minutės.

Antras lenktynėse finišavo amerikietis Tyleris Farraras, o trečiąja pozicija tenkinosi slovėnas Borutas Božičius:

1. Niki Terpstra (Olandija) 4 val. 31 min. 43 sek.

2. Tyleris Farrar (JAV) atsiliko 17 sek.