Geriausias Klaipėdos sportininkas – Aurimas Didžbalis

Geriausiu Klaipėdos sportininku antrus iš eilės išrinktas sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.
Aurimas Didžbalis
Aurimas Didžbalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į apdovanojimų ceremoniją 20-metis laureatas neatvyko, nes šiuo metu treniruojasi Rusijoje, kur jo laukia turnyras. Trenerio Bronislovo Vyšniausko auklėtinis šiemet tapo Kinijoje vykusios pasaulio universiados vicečempionu svorio kategorijoje iki 94 kg. Europos čempionate A.Didžbalis užėmė ketvirtą, o pasaulio – dešimtą vietas.

A.Kripaitės/15min.lt nuotr./Apdovanojimas Aurimui Didžbaliui.

Į geriausių 2011 metų sportininkų pagerbimo vakarą neatvyko ir antrąją vietą rinkimuose užėmusi Lina Grinčikaitė. 24-erių sprinterė, aktyviai besiruošianti kitų metų Londono olimpiadai, šiemet universiadoje iškovojo bronzos medalį.

Trečiasis geriausiųjų sąraše liko dar vienas sunkiaatletis – 21-erių Vincas Šlevinskis (virš 105 kg). Jis universiadoje užėmė septintą vietą, o pasaulio čempionate buvo 33-ias.

Geriausia nežaidybinių sporto šakų komanda ir vėl buvo išrinkti „Žuvėdros“ šokėjai, kurie šiemet septintą kartą tapo pasaulio Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionais. Geriausia Klaipėdos žaidimų komanda vėl tapo „Žemaitijos dragūnas“ – Lietuvos vyrų rankinio čempionė.

Geriausius miesto sportininkus Klaipėdoje renka Sporto taryba. Jie pagerbiami diplomais ir atminimo dovanomis.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai