2011 06 12

Gintarė Scheidt pasaulio buriavimo taurės etape Didžiojoje Britanijoje finišavo 39-a

Didžiojoje Britanijoje finišavusioje regatoje „Skandia Sail For Gold Regatta“ – šeštajame planetos buriavimo taurės etape – 39-ąją vietą su 235 baudos taškais „Laser Radial“ klasėje užėmė Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ atstovė Gintarė Scheidt.
Gintarė Scheidt
Gintarė Scheidt. / Teodoro Biliūno/ "Žmonės" nuotr.
Temos: 1 Buriavimas

Nugalėjo olandė Marit Bouwmeester (55 tšk.), aplenkusi belgę Evi van Acker (82 tšk.) bei airę Annalisie Murphy (106 tšk.).

Penkiolikta „Sidabrinėje“ grupėje (61-oji pozicija bendrojoje įskaitoje) liko Aušra Milevičiūtė (260 tšk.), o Saima Plerpaitė (329 tšk.) tarp 45 šios grupės buriuotojų buvo 29-a (75-oji pozicija bendrojoje įskaitoje).

Likus vienam etapui iki pasaulio buriavimo taurės varžybų pabaigos, G.Scheidt su 36 įskaitiniais taškais užima dvyliktąją vietą.

Pirmauja E. van Acker (75 tšk.), lenkianti M.Bouwmeester (74 tšk.) bei Sarą Winter (68 taškai) iš Naujosios Zelandijos.

Likusios trys Lietuvos buriuotojos – A.Milevičiūtė, S.Plerpaitė ir Viktorija Andrulytė – pasaulio taurės varžybose įskaitinių taškų nepelnė.