2010 09 12

Griškonis Europos akademinio irklavimo čempionate liko ketvirtas

Lisabonoje (Portugalija) vykusiame Europos akademinio irklavimo čempionate vienvietininkas Mindaugas Griškonis liko per žingsnį nuo medalio.
Mindaugas Griškonis svajoja apie pasaulio čempionato medalį
M.Griškoniui nepavyko apginti penai iškovoto Europos čempionato aukso / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį finale lietuvis 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 55,34 sekundės ir liko ketvirtas. M.Griškonis nuo bronzą iškovojusio vokiečio Karlo Schulzes atsiliko 2,85 sekundės.

Senojo žemyno čempionu tapo čekas Ondrejus Synekas (6:47,96), o sidabrą iškovojo švedas Lassis Karonenas (6:50,76).

B finale startavusi vyrų porinė dvivietė – Mykolas Masilionis bei Saulius Ritter – užėmė antrą vietą ir bendroje įskaitoje liko aštunta, o moterų porinę dvivietę irklavusios Gabrielė Albertavičiūtė ir Lina Šaltytė B finale distanciją baigė trečios ir bendroje įskaitoje liko devintos.