2020 09 17

Intriga net nepakvipo: „Šviesa“ sutraiškė „Uteną“

Trečiadienį Vilniaus VHC „Šviesa" Lietuvos rankinio lygos rungtynėse išvykoje įveikė HC „Utena" rankininkus 45:17 (25:12).
„Utena“ – „Šviesa“
„Utena“ – „Šviesa“ / nuotr. Aistės Morkvėnaitės

Rungtynių intriga dingo jau pirmosiomis minutėmis, kai vilniečiai pradėjo sparčiai tolti nuo aikštelės šeimininkų (4:1, 9:2. 14:4). Nors „Utena" jau demonstravo stabilesnį žaidimą, tačiau visą pirmąjį kėlinį arčiau nei 12 įvarčių taip ir nepriartėjo. Pirmasis kėlinys baigėsi „Šviesai" pirmaujant rezultatu 25:12.

Antrasis kėlinys uteniškiams buvo dar sunkesnis. Per visą kėlinį jiems pavyko įmesti vos 5 įvarčius, kol vilniečiai juos atakavo sėkmingomis serijomis (26:13, 29:14, 32:15, 39:16, 44:17). Rungtynės baigėsi VHC „Šviesa" pergale 45:17.

„Rungtynės buvo įtemptos, tokio rezultato nesitikėjome. Klaidų skaičių sumažinti pavyko, tačiau komandų skirtumas padarė savo, ir turime tokį rezultatą", – po rungtynių teigė HC „Utena" žaidėjas Karolis Ubeika.

„Manau, kad rungtynės sekėsi vidutiniškai. Rezultatas geras, tačiau iššvaistėme labai daug progų, nesilaikėme derinių, kartais prametėme lengvus metimus, vadinčiau tai techniniu broku", – komandos pasirodymą įvertino VHC „Šviesa" vartininkas Domantas Jonušauskas.

HC „Utena": Karolis Ubeika ir Dovydas Vitkus – po 4, Mantas Zabulis – 3, Kęstutis Klimanskas ir Kasparas Ubeika – po 2, Deivydas Cipkus ir Justas Daujotis – po 1.

VHC „Šviesa": Artūras Švilpa ir Valdas Drabavičius – po 6, Eimantas Sinkevičius, Karolis Antanavičius, Šarūnas Ugianskis ir Skirmantas Plėta – po 5, Rosvaldas Ramunis – 4, Tautvydas Markiavičius – 3, Tadas Rasakevičius ir Domantas Pukas – po 2, Modestas Adomėnas ir Karolis Bliuvas – 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau šį šeštadienį. HC „Vilnius" priims Kauno „Granitą-Karį", Šiaulių „SC Dubysa" susigrums su Alytaus „Varsa-Stronglasu", o uostamiestyje „Dragūnas" priims į aukščiausiąją lygą vis dėlto sugrįžusią Panevėžio „Grifo" komandą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams