2009 09 20

Irkluotojas Mindaugas Griškonis – Europos čempionas

Breste (Baltarusija) vykstančiose Europos akademinio irklavimo pirmenybėse sekmadienį aukso medalį vyrų vienvietininkų finale iškovojo lietuvis Mindaugas Griškonis.
Mindaugas Griškonis Pekino olimpiadoje
Mindaugas Griškonis Europos čempionu tapo pirmą kartą. Prieš dvejus metus Poznanėje (Lenkija) jis buvo antras. / „Scanpix“ nuotr.

23 metų Lietuvos irkluotojas 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 3,05 sekundės ir 3,56 sek. aplenkė sidabro medalį iškovojusį graiką Ioannį Christou (7 min. 6,61 sek.).

Trečioji vieta ir bronzos medalis sekmadienį atiteko kroatui Mario Vekičiui (7 min. 8,64 sek.).

Ketvirtas iš šešių finalo dalyvių finišo juostą kirto slovakas Lukašas Babacas (7 min. 13,58 sek.), penktas – prancūzas Fredericas Dufouras (7 min. 17,31 sek.), o bulgaras Aleksandras Aleksandrovas (7 min. 21,92 sek.) liko paskutinis.