2019 06 20

Įspūdingiausioje mėnesio sporto nuotraukoje – bučinys prieš startą

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso penktuoju šių metų laureatu tapo Darius Kibirkštis. Jo nuotrauka iš automobilių lenktynių Rygoje (Latvija) išrinkta geriausiu gegužės mėnesio kadru.
„Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso laureatu tapo Darius Kibirkštis ir jo nuotrauka iš lenktynių. / Dariaus Kibirkščio nuotr.

Pirmą kartą konkurso laureatu tapęs D.Kibirkštis užfiksavo autolenktynininko Tauro Tunylos ir jo draugės bučinį prieš startą. Laureatas surinko 24 taškus iš 36 galimų.

Antras liko Augustas Četkauskas, surinkęs 17 taškų. Jis konkursui pateikė nuotrauką iš Vilniaus regbio akademijos moterų komandos žaidėjų fotosesijos.

Augusto Četkausko nuotr./„Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurse antroji vieta atiteko Augustui Četkauskui ir kadrui iš Vilniaus regbio akademijos moterų komandos žaidėjų fotosesijos.

Trečioje vietoje – Alfredas Pliadis. Jis už nuotrauką, kurioje užfiksuotos pergalingos italo Riccardo Orsoni emocijos po finišo Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Alytuje, pelnė 15 taškų.

Alfredo Pliadžio nuotr./Riccardo Orsoni emocijos po finišo Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Alytuje

Gegužės mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 12 Lietuvos fotografų. Nuotraukas vertino 12 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. D.Kibirkščiui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.