-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2012 08 26

Jonas Maišelis planetos orientavimosi sporto kalnų dviračiais jaunimo pirmenybėse iškovojo sidabro medalį

Vengrijoje pasibaigusiame pasaulio suaugusiųjų bei jaunimo (iki 20 metų) orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate sidabro medalį paskutinę dieną iškovojo Jonas Maišelis.
Kalnų dviračių sportas. Asociatyvinė nuotrauka.
Kalnų dviračių sportas. Asociatyvinė nuotrauka. / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Jaunimo vaikinų grupėje Jonas Maišelis ilgojoje trasoje (22 km su 23 kontroliniais punktais) sugaišo 1 valandą 17 minučių 54 sekundes ir 4 minutes 19 sekundžių pralaimėjo čempionu tapusiam čekui Kryštofui Bogarui.

Bronza atiteko kitam Čekijos orientacininkui Vojtechui Ludvikui, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 4 minutes 27 sekundes.

Vilius Stankevičius (1:26:51) šioje amžiaus grupėje finišavo 19-as, Tautvydas Zaliauskas (1:27:49) – 21-as, Danius Kalvaitis (1:39:28) – 35-as, o Vytenis Miliūnas (1:48:34) – 44-as tarp 53 baigusių distanciją (startavo 59).

Jaunimo merginų grupėje Algirda Zaliauskaitė 16,6 km trasą su 16 KP įveikė per 1 valandą 11 minučių 27 sekundes ir tarp 24 dalyvių buvo dvylikta.

Nugalėtoja tapo suomė Eeva-Liisa Hakala (58:30), ilgojoje trasoje aplenkusi rusę Svetlaną Poveriną (1:01:31) bei tėvynainę Ruską Saarelą (1:05:22).

Suaugusiųjų varžybose lietuviai liko toli nuo lyderių – aukščiausiai pakilę Ramunė Arlauskienė ir Regimantas Kavaliauskas atitinkamai moterų bei vyrų varžybose užėmė 29-ąsias vietas.