2010 08 22

Kanojininkai Labuckas ir Gadeikis – pasaulio sprinto čempionai!

Europos čempionai kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis tapo ir pasaulio čempionais.
R.Labuckas ir T.Gadeikis apgynė pasaulio čempionų titulą
R.Labuckas ir T.Gadeikis apgynė pasaulio čempionų titulą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Alvydas Duonėla

Lenkijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato 200 m sprinto finale sekmadienį lietuviai sugaišo 36,019 sekundės ir 0,392 sekundės aplenkė Rusijos irkluotojus Jevgenijų Ignatovą bei Ivaną Štylį.

Bronza džiaugėsi šeimininkai Pawelas Skowronskis ir Pawelas Baraszkiewiczius, nuo lietuvių jie atsiliko 0,532 sekundės.

Taip pat pagrindiniuose finaluose sekmadienį plaukę kanojininkas Jevgenijus Šuklinas ir baidarininkas Egidijus Balčiūnas užėmė atitinkamai penktą ir septintą vietas.

Tik B finale dviviete baidare plaukę Alvydas Duonela ir Egidijus Balčiūnas užėmė devintą vietą ir bendroje įskaitoje liko aštuoniolikti.

Prieš prasidedant trumpojo sprinto finalams Lietuvos irkluotojams teko plaukti 500 m distancijos B finaluose: dvivietę baidarę irklavę Rokas Malinauskas ir Andrijus Olijnikas finišavo trečioje pozicijoje ir bendroje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą, ketvirtas finišo liniją kirto ir bendroje įskaitoje tryliktas liko kanojininkas Jevgenijus Miasniakinas, o baidarininkas Ričardas Nekrošius B finale buvo aštuntas ir bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.