2021 11 24

„Kauno-VDU“ tinklininkės neatsilaikė prieš turkes

Lietuvos čempionė Kauno „Kauno-VDU“ moterų komanda pirmosiose Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Iššūkio taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynėse išvykoje 1-3 (12:25, 19:25, 25:22, 18:25) nusileido Bursos „Nilufer Belediye“ ekipai.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / „Nilufer Belediye“ nuotr.
Temos: 1 Tinklinis

Pirmajame sete kaunietės dar nespėjo prisitaikyti prie varžovių žaidimo ir šeimininkės išsiveržė į priekį. Antrajame sete „Kauno-VDU“ tinklininkės pradėjo geriau jausti viena kitą ir ėmė priešintis Bursos ekipai. Vis tik ir antrajame sete pajėgesnės buvo šeimininkės.

Trečiąjį setą „Kauno-VDU“ komanda pradėjo pirmaudama 9:4. Po minutinės pertraukėlės turkės pagerino žaidimą ir išlygino rezultatą 12:12. Tuomet vyko lygi kova, o seto pabaigoje kaunietės sužaidė tiksliau ir taip laimėjo setą 25:22.

Ketvirtajame sete Kauno komanda dar laikėsi ant sėkmingos „bangos“ ir pirmavo 9:6, tačiau seto viduryje turkės susigrąžino iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Atsakomosios rungtynės trečiadienį 17 val. taip pat bus žaidžiamos Turkijoje. Jei „Kaunas-VDU“ iškovotų pergalę 3-0 arba 3-1, tuomet iškart būtų žaidžiamas auksinis setas.