2009 11 07

Ketvirtoji iš eilės „Devils“ ir Zubraus pergalė (video)

Dešimtąją pergalę keturioliktose NHL reguliariojo sezono rungtynėse - ir ketvirtąją iš eilės - iškovojo trečiąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (20 tšk.) klubas.
„Devils“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės
„Devils“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) įveikė Atlanto pogrupio autsaiderę Niujorko „Islanders“ (15 tšk.) komandą.

Lietuvis šiame mače per 16 žaidimo minučių dusyk netaikliai metė į varžovų vartus ir antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Svečiai pirmavo po Franso Nielseno (06:23) tikslaus smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Cory Murphy's (22:38) išlygino rezultatą, o Brianas Rolstonas (33:40) įmušė pergalingą įvartį.