2010 11 12

Klaipėdos ledo rutulio čempionate – arši dvikova

Ledo ritulio čempionate Klaipėdos „Sadvita“ palaužė Klaipėdos „Skatą – 95“.
Ledo ritulio čempionate Klaipėdos „Sadvita“ palaužė Klaipėdos „Skatą – 95“. / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Klaipėda

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų divizione Klaipėdos „Sadvita“ rezultatu 6:2 (2:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Klaipėdos „Skatą – 95“ ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Sadvita“ nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir greitai pelnė 2 įvarčius. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis rezultatą sušvelnino Deividas Matula.

Tas pats „Skato – 95“ puolėjas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino ir žaidimas išsilygino. „Sadvitos“ komanda sėkmingai rinko baudos minutes, o dar vieną rekordą užfiksavo ekipos vartininkas Vadimas Beličenka, kuris rungtynėse iš viso užsidirbo 14 baudos minučių – 10 iš jų už nesportinį elgesį.

Trečiajame kėlinuke labiau patyrę „Sadvitos“ žaidėjai susikaupė ir greitai įgijo neginčijamą persvarą.
Šiose rungtynėse „Sadvita“ užsidirbo net 38 baudos minutes, „Skato – 95“ komanda tik 4.

Klaipėdos „Sadvita“ - Klaipėdos „Skatas – 95“ 6:2 (2:1, 0:1, 4:0).

„Sadvita“: Andrejus Novikas – 2, Jurijus Novikovas, Vitas Strazdas, Aidas Krasauskas, Jevgenijus Kuzmičiovas pelnė po 1 įvartį.

„Skatas – 95“: Deividas Matula – 2 įvarčiai.