-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2015 05 26

Kremliaus taurės turnyre Donata Rimšaitė pranoko Laurą Asadauskaitę

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė išbandė jėgas tradiciniame Kremliaus taurės turnyre Maskvoje.
Laura Asadauskaitė ir Donata Rimšaitė
Laura Asadauskaitė ir Donata Rimšaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pajėgiausia Lietuvos penkiakovininkė varžybose surinko 1301 tašką ir užėmė 5-ąją vietą.

Fechtuodamasi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė buvo 13-a, plaukdama – 10-a, jodama užėmė tik 18-ąją vietą, tačiau kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje, tradiciškai, buvo neprilygstama. Distanciją mūsų sportininkė įveikė per 12 min. 26 sek. ir artimiausią konkurentę (antrąją vietą rungtyje užėmė baltarusė Anastasija Prokopenko) aplenkė net 20 sek.

Turnyrą laimėjo vokietė Lena Sdhoneborn (1329), aplenkusi vengrę Saroltą Kovacs (1325) ir Rusijos atstovę Donatą Rimšaitę (1318).

Šios varžybos sportininkėms buvo paskutinis rimtas jėgų pasitikrinimas prieš Pasaulio taurės finalą, kuris birželio 11–14 dienomis vyks Baltarusijos sostinėje Minske. Ten paaiškės ir pirmojo kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes savininkė.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?