2010 01 26

Kroato staigmena Australijos teniso pirmenybėse (video)

Pirmuoju atvirųjų Australijos teniso pirmenybių, kurių prizų fondą sudaro 24,094 mln. Australijos dolerių, vyrų vienetų varžybų pusfinalio dalyviu tapo keturioliktoji raketė kroatas Marinas Čiličius.
M.Čiličius į „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro pusfinalį iškopė pirmą kartą per savo karjerą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

21 metų 198 cm ūgio Kroatijos tenisininkas antradienį po permainingos 3 valandų 50 minučių kovos ketvirtfinalyje penkiuose setuose – 7:6 (7:4), 6:3, 3:6, 2:6, 6:3 – nugalėjo septintąjį pagal reitingą 27 metų amerikietį Andy Roddicką, kuriam prireikė medikų pagalbos dėl patirtos peties traumos.

„Tikrai nebuvo lengva. Man tiesiog pavyko išsaugoti daugiau jėgų paskutiniam setui. Kovojau dėl kiekvieno taško ir man pavyko palaužti varžovo pasipriešinimą“, – po mačo sakė dvikovos nugalėtojas.

Pirmą kartą per karjerą į „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro pusfinalį patekusio M.Čiličiaus, kuris šį sezoną laimėjo visus dešimt mačų kortuose, varžovas bus čempiono titulą ginantis antras pagal skirstymą ispanas Rafaelis Nadalis arba penktoji raketė škotas Andy Murray.