2010 07 15

Lietuvė pasipuošė Europos jaunimo dviračių čempionato bronza

Ankaroje (Turkija) prasidėjusiame Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių čempionate plento varžybų bronzos medalį iškovojo devyniolikmetė Katažina Sosna.
Dviračių lenktynės
Dviračių lenktynės / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Katažina Sosna

Merginų asmeninėse lenktynėse laikui K.Sosna 25,9 km ketvirtadienį numynė per 35 minutes 29 sekundes ir 52 sekundėmis atsiliko nuo 21 metų rusės Aleksandros Burčenkovos, kuri paspuošė auksu

Sidabras atiteko 21 metų švedei Emiliai Fahlin, kuri Rusijos dviratininkei pralaimėjo vos 11 sekundžių.

2 minutes 17 sekundžių čempionei pralaimėjusi dvyliktą vietą tarp 31-os šios distancijos dalyvės užėmė devyniolikmetė Aleksandra Sošenko.