2019 10 16

Lietuvių dviratininkių duetas Europos čempionate – per plauką nuo medalių

Trečiadienį Apeldorne (Nyderlandai) prasidėjusiame Europos dviračių treko čempionate Simonos Krupeckaitės ir Miglės Marozaitės duetas buvo arti medalių.
Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė
Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė / Vytauto Dranginio nuotr.

Komandinio sprinto lenktynėse lietuvės užėmė ketvirtąją vietą. Distanciją jos įveikė per 33,023 sek. ir 0,347 sek. atsiliko nuo bronzą iškovojusių Nyderlandų atstovių.

Auksą laimėjo rusės Anastasija Voinova ir Daria Šmeleva, atmynusios per 32,496 sek.

Sidabras atiteko Vokietijos duetui – 33,179 sek.

Atrankoje Lietuvos sportininkės užfiksavo 33,549 sek. laiką.

Lietuvos garbę Europos čempionate dar gins Olivija Baleišytė, Viktorija Šumskytė, Vasilijus Lendelis ir Svajūnas Jonauskas.

Čempionatas, kuriame dalyvaus 25 šalių dviratininkai, baigsis sekmadienį.

Pernai Europos čempionate Glazge (Jungtinė Karalystė) aukščiausią vietą iš lietuvių užėmė S.Krupeckaitė ir M.Marozaitė. Jos komandų sprinto lenktynėse buvo šeštos. V.Lendelis sprinto lenktynėse užėmė aštuntą vietą.

Lietuvos dviratininkai Europos elito pirmenybėse, kurios rengiamos nuo 2010 metų, yra iškovoję 16 medalių – šešis aukso, tris sidabro ir septynis bronzos.