2017 08 09

Lietuvos jaunimo (U-23) beisbolo rinktinė nusileido ir Ukrainos bendraamžiams

Trečioji Europos jaunimo (U-23) beisbolo čempionato diena Lietuvos rinktinei atnešė trečiąjį pralaimėjimą. Lietuviai jaunieji beisbolininkai nusileido Ukrainos rinktinei rezultatu 5:15.
Lietuvos jaunimo (U-23) beisbolo rinktinė
Lietuvos jaunimo (U-23) beisbolo rinktinė / I.Cepelionienės nuotr.
Temos: 2 Lietuva Beisbolas

Sėkmingai rungtynes pradėję ir 2:0 į priekį išsiveržę lietuviai buvo suteikę viltį, kad triuškinantys pralaimėjimai Čekijai ir Belgijai bus pamiršti. Bet blogiausias scenarijus ir vėl pasikartojo.

Ukrainiečiai pasinaudojo metiko Roberto Vilimo ir kvadrato žaidėjų klaidomis ir greitai rezultatą išlygino bei jį persvėrė. Septintajame kėlinyje prasidėjo ir Lietuvos rinktinės triuškinimas, kai skirtumas išaugo iki dviženklio.

Lietuviai ir vėl padarė daug neišprovokuotų klaidų, po kurių varžovai pelnė lengvus taškus.

D grupėje pirmąją vietą užėmė Čekijos rinktinė, antra liko Belgija, trečia Ukraina, o Lietuva liko paskutinė.

Ketvirtadienį lietuvių laukia rungtynės su šiandien po labai atkaklios kovos ir pratęsimo Rusijai nusileidusia Baltarusijos rinktine, kuriose jau bus kaunamasi dėl aukštesnės vietos turnyro lentelės apačioje.