2015 03 26

Lietuvos komanda pasaulio kariškių čempionate užėmė 7 vietą

Trečiadienį Boden miestelyje Švedijoje prasidėjo 53-asis pasaulio kariškių slidinėjimo čempionatas
Gabrielė Keinaitė

Orientavimosi sporto slidėmis varžybose, kuriose sportininkai rungėsi vidutinėje trasoje, geriausiai iš Lietuvos komandos pasirodė Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės karė-savanorė eilinė Gabrielė Keinaitė.

Ji moterų grupėje nuo nugalėtoja tapusios rusės Marijos Kechkinos (43:48) atsiliko 10 min. 39 sek. ir užėmė 8-ą vietą. Antrąją vietą užėmė švedė Evelina Wickbom (43:49), o trečiąją – rusė Natalia Naumova (45:40).

Vyrų grupėje aukščiausią iš lietuvių vietą užėmė Lietuvos kariuomenės sporto klubo štabo seržantas specialistas Nerijus Šulčys, užėmęs 15-ą vietą (54:14). KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės karys-savanoris eilinis Regimantas Kavaliauskas užėmė 17-ą vietą (55:23), o KASP Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės karys-savanoris eilinis Vitalijus Petrulis – 21-ą vietą (61:40).

Nugalėjo Švedijos atstovas Erikas Blomgrenas (43:15). Antrąją vietą užėmė rusas Eduardas Chrennikovas (43:44), o trečiąją – bulgaras Stanimiras Belomaževas (45:13).

Ketvirtadienį vykusiose mišrių estafečių varžybose Lietuvos komanda – Gabrielė Keinaitė ir Nerijus Šulčys – užėmė 7 vietą. Lietuviai nuo nugalėjusios Švedijos komandos atsiliko 14 min. 14 sek.