2009 02 11

Lietuvos komandos nesėkmė Europos badmintono čempionato starte

Antradienį Anglijoje prasidėjusiame Europos komandiniame badmintono čempionate nesėkmę patyrė Lietuvos rinktinė.
Kęstutis Navickas
Kęstutis Navickas / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 2 Badmintonas Europa

Pirmajame 6-os grupės mače Lietuvos badmintonininkai 1:4 pralaimėjo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkei Lenkijos ekipai.

Vienintelį tašką lietuviams pelnė Akvilė Stapušaitytė, 21:19, 21:18 įveikusi Anną Narel.

Kitus keturis vienetų bei dvejetų susitikimus lietuviai pralaimėjo.

7:21, 11:21

Trečiadienį antrą grupės mačą Lietuvos komanda žais su Bulgarijos rinktine, kuri antradienį 4:1 nugalėjo Suomijos ekipą.

Komandines Senojo žemyno pirmenybes pradėjo 32-i į aštuonias grupes suskirstytos ekipos, o į antrą varžybų etapą pateks tik grupių nugalėtojos.