2014 05 26

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate paaiškėjo stipriausi šalies orientacininkai ir klubai

Savaitgalį Vilniaus rajono Pikeliškių miške stipriausi šalies orientacininkai varžėsi dėl Lietuvos čempionų vardų vidutinėje trasoje bei estafečių varžybose.
Varžybų akimirkos
Varžybų akimirkos / „Fortūna“ nuotr.

Vyrų elito grupėje Lietuvos čempionu vidutinėje trasoje tapo Jonas Vytautas Gvildys, atstovaujantis Kauno „Medeinos“ klubui: jis 6,9 km trasą su 21 kontroliniu punktu įveikė per 37 min. ir 21 sek.

Sidabras atiteko Šiaulių „Igtisos“ atstovui Viliui Aleliūnui, kuris trasoje užtruko 39 min. 14 sek., bronzos apdovanojimą iškovojo Alytaus „Dainavos“ klubo sportininkas Donatas Stulgys, trasą įveikęs per 39 min. 30 sek.

Moterų elito grupėje nugalėtoja tapo Kauno „Medeinos“ klubo atstovė Gabija Ražaitytė, kuri 5,8 km trasą su 17 kontrolinių punktų įveikė per 41 min. 24 sek. Antrąją vietą iškovojo Alytaus „Dainavos“ klubo sportininkė Sandra Paužaitė: ji trasą įveikė per 42 min. 40 sek. Trečioji vieta atiteko Vilniaus „Ąžuolo“ klubo atstovei Indrei Valaitei (45 min. 12 sek.).

Trijų etapų estafečių rungtyje vyrų elito grupėje Lietuvos čempione tapo Kauno „Tako“ klubo komanda – Dmitrijus Michalkinas, Karolis Lazdauskas ir Simonas Krėpšta. Kauniečiai estafečių trasą įveikė per 2 val. 14 min. 44 sek.

Sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Igtisos“ klubo sportininkai – Martynas Tirlikas, Vilius Aleliūnas, Arturs Paulinš (2 val. 17 min. 25 sek.), o bronzos apdovanojimai atiteko Prienų „Šilo“ komandai – Vytautui Kamarūnui, Vytautui Beliūnui ir Algirdui Bartkevičiui (2 val. 21 min. 52 sek.).

Moterų elito grupėje estafečių rungtyje nugalėjo Šiaulių „Sako“ klubo sportininkės – Gabrielė Keinaitė, Evelina Grigaitė ir Vesta Ambrazaitė, kurios trasą įveikė per 2 val. 26 min. 04 sek. Antrąją vietą iškovojo Kauno „Medeinos“ klubo komanda – Renata Paulauskienė, Teklė Emilija Gvildytė ir Gabija Ražaitytė (2 val. 29 min. 16 sek.), trečioji vieta atiteko Alytaus „Dainavos“ klubo sportininkėms -Agnei Paspirgėlytei, Kristinai Masevičiūtei ir Sandrai Paužaitei (2 val. 31 min. 04 sek.).

Pasak pranešimo, iš viso Lietuvos orientavimosi sporto čempionate įvairiose amžiaus grupėse startavo 530 sportininkų.