2010 01 12

Lietuvos rankinio rinktinė Minske patyrė pralaimėjimą

2011 metų pasaulio vyrų čempionato Europos zonos atrankos turnyrui Turkijoje besirengianti Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pirmadienį antrąsias kontrolines rungtynes Minske 20:30 (12:13) pralaimėjo Baltarusijos ekipai, kurią sekmadienį pirmajame mače nugalėjo 30:24 (15:12).
Vilniaus klubai pakeliui į finalą įveikė Kauno ir Panevėžio rankininkes
Minske lietuviai po kartą laimėjo ir pralaimėjo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

5 įvarčius svečiams, kurie nerealizavo nė vieno iš trijų 7 m baudinių, pirmadienį pelnė Romas Kirveliavičius, 4 – Andrius Žygelis, po 3 – Valdas Novickis ir Aurelijus Sabonis, 2 – Robertas Švedas.

Lietuvos rinktinės vartininkas Egidijus Petkevičius per 30 žaidimo minučių atrėmė 12 varžovų metimų. Baltarusių gretose sėkmingiausiai žaidė Borisas Puchovskis – 9 įvarčiai.

„Labai blogai sužaidėme antrąjį kėlinį. Ir pradžioje varžovai atitrūko, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko sumažinti skirtumą iki 1 įvarčio. Antrame kėlinyje bandėm aktyviau gintis viename pusiaukrašte, tačiau tai nepasiteisino. Strigo ir puolimas – per antrą kėlinį pelnėm tik 8 įvarčius. Su tokiu skaičiumi tikėtis pergalės sunku", – pirmadienio rungtynių baigtį komentavo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Gintaras Savukynas.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?