2010 03 29

Lietuvos šokėjai Vėželis ir Chatkevičiūtė Čekijoje – antri

Čekijoje vykusiose pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose „Brno Open 2010“ Kauno „Sūkurio“ sportininkai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iškovojo 2-ą vietą, praneša Lietuvos sportinių šokių federacija.
Šįkart projekto dalyviams teko pristatyti skirtingų profesijų atstovus. Magija ir burtai nepadėjo J.Jurevičiui ir V.Kunauskaitei – pora turėjo atsisveikinti su projektu.
„Sūkurys“ sportininkai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iškovojo 2-ą vietą. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 75 šokėjų poros. Lietuvos pora nusileido tik varžybų nugalėtojais tapusiems lenkams Marekui Kosaty ir Paulinai Glazik. Trečią vietą užėmė Danijos šokėjai Bjornas Bitschas ir Ashli Williamsson.

Maskvoje vykusiame pasaulio jaunių II grupės (iki 16 m.) standartinių šokių čempionate Lietuvos atstovai Sergejus Skripčenka ir Goda Zajauskaitė („Palangos moksleiviai“) bei Tomas Fainšilas ir Akvilė Sinkevičiūtė (Kauno „Santaka“) užėmė atitinkamai 10-ą ir 11-ą vietas.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 64 poros. Čempionais tapo Rusijos šokėjai Nikita Doliukas ir Irina Kiriukhina.

Savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo 10 šokių čempionatas. Suaugusiųjų 10 šokių čempionate 1-ąją vietą laimėjo Kauno „Sūkurio“ šokėjai Valerijus Osadčenka ir Olga Osadčenko, jaunimo grupės čempionais tapo taip pat šokėjai iš „Sūkurio“ Ivanas Kazakevichius ir Jurga Gustaitė.