2010 02 17

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos konkūrų taurės varžybos

Vilniaus žirgyno manieže vyko jau tradiciškai organizuojamos Nepriklausomybės taurės konkūrų varžybos. Aktyviai pradedantys Lietuvos žirginio sporto raiteliai ir šį kartą dalino puikius įspūdžius žiūrovams.
Nugalėtoju tapo Vilnietis Andrius Petrovas su žirgu Lektor
Nugalėtoju tapo Vilnietis Andrius Petrovas su žirgu Lektor / Artūro Gimžausko (sportas.info) nuotr.

Iškilmingai papuoštoje aikštėje dėl tituluotos taurės, kuri nuo 1998 metų tapo pereinamąja taure, rungėsi 43 duetai. Nugalėtoju tapo Vilnietis Andrius Petrovas su žirgu Lektor, antrąją vietą iškovojo Kostas Gaigalas su žirgu Cattio ir trečiąją vietą pelnė Stasys Jasas su žirgu Grenoblis.

Tuo pat metu vyko ir 2010 metų Lietuvos žiemos konkūrų čempionatas III–iosios kvalifikacinės varžybos.