2019 06 27

Medalių dar teks palaukti: H.Žustautas finale – paskutinis, A.Seja – penktas

Europos žaidynių čempiono titulą gynęs kanojininkas Henrikas Žustautas finišavo paskutinis finaliniame plaukime.
Henrikas Žustautas
Henrikas Žustautas / Vytauto Dranginio nuotr.

Finale H.Žustautas 200 metrų įveikė per 46,703 sek. ir atplaukė devintas.

Pirmas į finišą atsiyręs baltarusis Artsiomas Kozyras užfiksavo 42,835 sek. laiką. Sidabras atiteko italui Nicolae Craziunui (43,353 sek.), bronza – ispanui Alfonso Benavidesui (44,255 sek.).

H.Žustautas į finalą antradienį žengė tiesiausiu keliu – atrankos plaukime užėmė antrąją vietą. 2015 m. pirmųjų Europos žaidynių čempionu tapęs H.Žustautas antradienį nuotolį įveikė per 39,526 sek.

Vytauto Dranginio nuotr./Henrikas Žustautas

Tad finale kanojininko iš Lietuvos laikas buvo net 7,177 sek. prastesnis nei atrankoje.

Baidarininkas A.Seja 200 metrų nuotolyje finišavo penktas. Jis atplaukė per 39,506 sek.

Vytauto Dranginio nuotr./Arturas Seja

Auksą laimėjo prancūzas Maxime'as Beaumont'as (38,978 sek.), antras finišavo vengras Balazsas Birkasas (39,149 sek.), bronza pasidabino baltarusis Dimitrijus Traciakovas (39,351 sek.).

A.Seja atrankoje buvo antras savo plaukime – 34,958 sek., bet į finalą žengė tik po pusfinalio etapo. Baidarininkas antrajame pusfinalyje buvo greitesnis už visus varžovus – 34,303 sek.