Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2009 10 29

Nutrūko trijų iš eilės „Devils“ pergalių serija

Ketvirtą pralaimėjimą dešimtosiose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečią vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje esantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (12 tšk.) klubas.
D.Zubrus šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą
D.Zubrus šiose rungtynėse dukart smūgiavo į varžovų vartus. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 1:4 (0:2, 1:0, 0:2) pralaimėjo Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje pirmaujančiai Bafalo „Sabres“ (15 tšk.) komandai ir nutraukė savo trijų iš eilės pergalių seriją.

17 su puse (17:29) minutės aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Per dešimt šio sezono rungtynių D.Zubraus sąskaitoje yra vienas įvartis, keturi rezultatyvūs perdavimai ir dvi baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Clarke'as MacArthuras (1:21), Timas Kennedy (6:00), Paulas Gaustadas (49:25) ir Jasonas Pomniville'as (57:21). Šeimininkų, kurie savo aikštėje šiame sezone laimėjo vos vieną susitikimą iš penkių, pasižymėjo Andy Greenas (24:17).

Absoliučioje NHL įskaitoje pirmauja Vakarų konferencijos lyderis Kolorado „Avalanche“ (22 tšk.) klubas, svečiuose 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) įveikęs Kalgario „Flames“ ledo ritulininkus.