2010 02 25

Olimpiados šeimininkai triumfavo bobslėjaus moterų varžybose

Iškart du Vankuverio žiemos olimpiados medalius Kanadai trečiadienį moterų bobslėjaus dviviečių ekipažų varžybose iškovojo žaidynių šeimininkės.
Kanados moterys bobslėjaus varžybose laimėjo auksą ir sidabrą
Kanados moterys bobslėjaus varžybose laimėjo auksą ir sidabrą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po keturių važiavimų auksą pelnė 24–erių metų Kaillie Humphries ir 31–erių Heather Moyse – 3 minutės 32,28 sekundės.

0,85 sekundės bendrojoje įskaitoje olimpinėms čempionėms pralaimėjo bei antros buvo kanadietės Helen Upperton bei Shelly–Ann Brown. Bronzos medaliai atiteko amerikietėms Erin Pac ir Elanai Meyers – (3:33,40).