2010 03 15

Ovečkinas už šiurkštų žaidimą pašalintas iš rungtynių (video)

Rusijos ledo ritulio rinktinės ir NHL klubo „Washington Capitals“ puolėjas Aleksandras Ovečkinas per dvikovą su „Chicago Blackhawks“ taip stūmė varžovą, kad šis, galva atsitrenkęs į bortą, kurį laiką nesugebėjo pakilti nuo ledo, praneša „Associated Press“.
A.Ovečkinas garsėja grubiu žaidimu
A.Ovečkinas garsėja grubiu žaidimu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Incidentas įvyko 13-ą pirmo kėlinio minutę prie „Blackhawks“ vartų, kai A.Ovečkinas stūmė Brianą Campbellą į nugarą. Čikagos ekipos gynėjas buvo prie borto ir galva stipriai rėžėsi į jį.

B.Campbellas keletą minučių gulėjo ant ledo ir aikštę paliko tik padedamas komandos narių. Kol kas neaišku, ar sunkiai nukentėjo ledo ritulininkas. A.Ovečkinas buvo pašalintas iš aikštės iki rungtynių pabaigos. Vašingtono komanda po pratęsimo šventė pergalę rezultatu 4:3.