2011 01 13

Pasaulio biatlono taurės varžybose – pirmoji rusės pergalė sezone

Vokietijoje vykstančiame penktajame 2010-2011 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape pirmąją pergalę sezone iškovojo rusė Olga Zaiceva, ketvirtadienį laimėjusi moterų 15 km lenktynes.
O.Zaicevos pergalė Vokietijoje
O.Zaicevos pergalė Vokietijoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Be klaidų šaudžiusi rusė distancijoje sugaišo 41 minutę 46,1 sekundės ir 14,5 sekundžių aplenkę taip pat šaudykloje nė karto nesuklydusią vokietę Andreą Henkel.

Trečia liko taip pat baudos ratų nesukusi švedė Helena Ekholm, o šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Kaisa Makarainen ketvirtadienį užėmė aštuntą vietą:

1. Olga Zaiceva (Rusija)            41 min. 46.1 sek. (0 baudos minučių)
2. Andrea Henkel (Vokietija)       atsiliko 14.5 sek. (0)