2010 10 26

Pasaulio jaunimo dziudo imtynių čempionate lietuvių fiasko

Agadire (Brazilija) visišku lietuvių fiasko baigėsi pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo imtynių čempionatas.
Varžybų akimirka
K.Vitkauskas (kairėje), kaip ir kiti Lietuvos atletai, pralaimėjo jau pirmąją kovą / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Paskutinę varžybų dieną nesėkmę pirmoje kovoje patyrė ir iš turnyro svorio kategorijoje virš 78 kg pasitraukė praėjusių metų planetos jaunimo pirmenybių bronzos medalininkė Sandra Jablonskytė. Lietuvos atletė nusileido slovėnei Urskai Urek, kuri bendroje įskaitoje liko septinta.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Manami Inoue, finale nugalėjusi Yan Hao iš Kinijos.

Bronzos medaliai įteikti kitai japonei Yasunai Yamamoto ir Soniai Asselah iš Alžyro.

Pirmosiomis čempionato dienomis pirmąsias savo kovas pralaimėjo ir Kęstutis Vitkauskas (iki 60 kg) bei Renalda Gedutytė (iki 70 kg).

Iš viso planetos pirmenybėse dalyvavo 597–i atletai iš 78–ių valstybių.