2014 05 25

Pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate Ieva Serapinaitė iškovojo sidabro medalį

Lenkijoje šeštadienį įvyko 2014 metų pasaulio jaunimo čempionato merginų varžybų finalas. Įspūdingai jame pasirodė 2013 metų pasaulio jaunių čempionė Ieva Serapinaitė, iškovojusi sidabro apdovanojimą.
Ieva ir Emilija Serapinaitės
Ieva ir Emilija Serapinaitės / organizatorių nuotr.

Po 4 rungčių 19-metė I. Serapinaitė buvo pirma, bet kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje neišsaugojo persvaros prieš vengrę Zsofią Foldhazi. Vengrė finale surinko 1318 taškų, mūsų sportininkė – 1308.

Po 4 rungčių trečiąją poziciją bendrojoje įskaitoje užėmė I. Serapinaitės sesuo dvynė Emilija, bet ji paskutiniojoje rungtyje smuktelėjo į šeštąją vietą (1270 taškų). Ją aplenkė lenkė Anna Maliszewska (1295), britė Francesca Summers (1278) ir ukrainietė Anastasija Spas (1277).

Deja, finalas visiškai nepavyko šį sezoną puikią sportinę formą demonstruojančiai Karolinai Gužauskaitei. Labai sėkmingai atrankos varžybose pasirodžiusi sportininkė finale nebaigė jojimo rungties ir bendrojoje įskaitoje liko 32-a (967 taškai).

Vieninteliam pirmenybėse dalyvaujančiam Lietuvos vaikinui Artūrui Bartaševičiui taip pat pavyko prasibrauti į finalą.

Atrankos varžybose lietuvis surinko 1125 taškus ir C grupėje užėmė 6-ąją vietą. Bendrojoje įskaitoje šis rezultatas buvo 11-as.

Vaikinų varžybų finalas vyks sekmadienį.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius