2010 05 23

Pasaulio ledo ritulio čempionato finale – rusai ir čekai

Vokietijoje vykstančio planetos ledo ritulio čempionato finale sekmadienį žais Rusijos ir Čekijos rinktinės.
Rusai pusfinalyje tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę
Rusai pusfinalyje tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai paaiškėjo po šeštadienį pasibaigusio antrojo pusfinalio susitikimo, kuriame Rusijos ledo ritulininkai tik pačioje rungtynių pabaigoje 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) palaužė turnyro šeimininkės Vokietijos komandos pasipriešinimą.

Vokiečiai šiame mače pirmavo po tikslaus Marcelo Goco (15:30) smūgio, tačiau antrojo kėlinio viduryje Jevgenijus Daciukas (31:07) išlygino rezultatą, o trečiojo kėlinio pabaigoje Pavelas Daciukas (58:10) įmušė pergalingą įvartį.

Kitame pusfinalio mače Čekijos ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė Švedijos ekipą ir pasaulio pirmenybių finale žais po ketverių metų.

Beje, Rusijos ir Čekijos rinktinės pasaulio čempionatų finale tarpusavy žais pirmą kartą. Bronzos medalių likimas paaiškės Vokietijos ir Švedijos rinktinių mače.