2017 08 13

Pasaulio penkiakovės jaunimo čempionate I.Želvytė – 19-a, A.Tamašauskaitė – 34-a

2017 metų pasaulio jaunimo čempionate Vengrijoje iš dviejų merginų finale dalyvavusių Lietuvos atstovių geriau sekėsi Ievai Želvytei, užėmusiai 19-ąją vietą.
Ieva Želvytė su treneriu Henriku Eismontu

Lietuvos atstovė finale surinko 1240 taškų. Ji buvo 35-a fechtavimosi rungtyje (12 laimėtų kovų, 172 taškai), 16-a – plaukimo (2.20,18, 270), 15-a – jojimo (293) ir 11-a – bėgimo bei šaudymo (13.15,65, 505).

Tuo metu Aurelijos Tamašauskaitės viltis sudaužė nesėkmingai susiklosčiusi jojimo rungtis, kurioje vilnietė liko be taškų. Fechtuodamasi ji buvo 32-a (13 pergalių, 182), plaukdama – 36-a (2.38,28, 234), bėgdama ir šaudydama – 7-a (13.03,48, 517), iš viso surinko 933 taškus ir bendrojoje įskaitoje užėmė 34-ąją vietą.

Pasaulio čempione tapo korėjietė Sunwoo Kim (1326), antrąją vietą užėmė italė Aurora Tognetti (1313), o trečiąją – rusė Adelina Ibatullina (1310).