2014 05 05

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape lietuviai iškovojo bronzą mišrioje estafetėje

Pirmadienį Vengrijoje pasibaigusiame ketvirtajame 2014 metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape bronzos medalius mišrioje estafetėje iškovojo Lietuvos duetas Lina Batulevičiūtė ir Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Lietuvos penkiakovininkai surinko 1453 taškus ir šešiolikos duetų varžybose į priekį praleido tik nugalėtojais tapusius kinus Yufei Bian ir Zhaohongą Zai'ų (1492 tšk.) bei čekus Lucie Grolichovą ir Andrejų Polivką (1465 taškai).

Po fechtavimosi rungties (215 tšk.) lietuviai buvo penktoje vietoje, vienuoliktoje pozicijoje likę plaukime (333 tšk.) Lietuvos penkiakovininkai su 548 taškais smuktelėjo į devintąją poziciją bendroje įskaitoje, o antrąją vietą užėmė jojimo (293 tšk.) rungtyje prieš lemiamą dvikovės rungtį su 841 tašku pakilo į penktąją poziciją bendroje įskaitoje.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje lietuviai surinko 612 taškus ir užėmė penktąją vietą, tačiau aplenkė prieš save startavusius Rusijos bei JAV duetus ir pasipuošė