2010 09 19

Paškauskienei – Europos stalo teniso pirmenybių vienetų varžybų bronza

Europos stalo teniso čempionate Čekijoje moterų vienetų varžybose bronzos apdovanojimą, kaip ir praėjusiame Senojo žemyno čempionate, pelnė Rūta Paškauskienė.
R.Paškauskienė - Europos čempionė.
R.Paškauskienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lietuvos stalo tenisininkė sekmadienį vienetų varžybų pusfinalio mačą 1:4 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11, 9:11) pralaimėjo 2005 metų Europos čempionei natūralizuotai kinei Jia Liu iš Austrijos.

Beje, šią sportininkę R. Paškauskienė 2008 metais pirmenybių finale nugalėjo 4:1.

Austrijos stalo tenisininkės varžove finale bus baltarusė Viktorija Pavlovič, kuri sekmadienį kitame pusfinalio mače 4:2 (12:10, 11:13, 11:7, 11:5, 9:11, 11:9) privertė pasiduoti antrojo bronzos medalio čempionate šeimininkę Melek Hu iš Turkijos.

Mažiausiai sidabrą moterų dvejetų turnyre jau užsitikrinusi R. Paškauskienė poroje su ruse Oksana Fadejeva sekmadienį finale žais su Olandijos pora – Jie Li bei Jelena Timina.

Lietuvės bei rusės pora praėjusiais metais Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo bronzą.