2012 08 16

Pergalingas startas Europos jaunimo čempionate: Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė nugalėjo Izraelio atstoves

Lietuvos paplūdimio tinklininkės klaipėdietė Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iš Tytuvėnų pergale pradėjo Hartberge (Austrija) vykstantį Europos jaunimo iki 20 metų paplūdimio tinklinio čempionatą.
Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė
Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pirmosiose grupės varžybose šių metų pasaulio jaunimo iki 19 metų čempionės, kurioms buvo suteiktas 13-tas reitingas, rezultatu 2-0 (21:14; 21:13) nugalėjo Izraelio atstoves Yealą Lotan ir Viktorija Nesterovą (12-tas reitingas).

Antrose grupės varžybose šiandien 21 val. vietos laiku, lietuvaitės varžysis su turnyro favoritėmis, 2011-ųjų metų šio čempionato nugalėtojomis Katharina Schutzenhofer ir Lena Plesiutschnig iš Austrijos (1-as reitingas).

Vaikinų grupėje raseiniškis Arnas Rumševičius ir Gilbertas Kerpė iš Kelmės (18-tas reitingas) po labai atkaklios kovos rezultatu 1-2 (21:16; 16:21; 13:15) pralaimėjo 7-tąjį reitingą turintiems olandams Jeffrey van Wijk ir Steven van de Velde. Kitose grupės varžybose jų varžovais bus norvegai Andreas Takvam ir Runar Torsvik Sannarnes (6-as reitingas).