2009 03 13

Prie pergalės Zubrus prisidėjo įvarčiu

Keturioliktą įvartį 67-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o antrą vietą tarp penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ klubas ketvirtadienį namie 5:2 nugalėjo „Phoenix Coyotes“ ledo ritulininkus.
D.Zubrus kovoja su varžovu.
D.Zubrus kovoja su varžovu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio, neįpusėjus antrajam (27:11) kėliniui, rezultatas tapo 3:1.

Per mažiau nei  12 žaidimo minučių (11:42) „Devils“ puolėjas kartą metė į varžovų vartus bei pirmo kėlinio viduryje (08:58) gavo keturias baudos minutes. Be 14 įvarčių, D.Zubrus šiame sezone atliko 21 rezultatyvų perdavimą bei surinko 63 baudos minutes.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams ketvirtadienį pelnė Zachas Parise'as (0:18), Johnas Maddenas (02:56), Patrikas Eliašias (33:03) ir Travisas Zajacas (44:58). Įvarčių autoriai svečių gretose – Scottie Upshallas (09:34) bei Steve'as Reinprechtas (57:52).