2015 03 11

Ramūnas Navardauskas daugiadienių dviratininkų lenktynių Italijoje prologe finišavo septintas

50-ą kartą Italijoje ketvirtadienį startavusių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tirreno-Adriatico“ prologe septintąją vietą užėmė „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Cannondale-Garmin“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas 5,4 km lenktynėse 5 sekundes pralaimėjo prologo nugalėtojui italui Adriano Maloriui, aplenkusiam 2008 metais šias lenktynes laimėjusį šveicarą Fabianą Cancellarą ir belgą Gregą Van Avermaetą:

1. Adriano Malori (Italija) 6 min. 04 sek.
2. Fabianas Cancellara (Šveicarija) atsiliko 1 sek.