2012 02 17

Ramūnas Navardauskas neatsilieka nuo „Tour of Oman 2012“ dviratininkų lenktynių lyderių

Daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour of Oman 2012“ trečiajame etape dešimtas finišavo bei devintąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojo „Garmin-Barracuda“ ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aidis Kruopis („GreenEdge Cycling Team“) ketvirtadienį buvo 89-as, o bendrojoje įskaitoje iš 113-osios pozicijos pakilo į 107-ąją.

Pirmasis Lietuvos dviratininkas 144,5 km distanciją įveikė kartu su trečiojo etapo nugalėtoju vokiečiu Marceliu Kitteliu, kuriam antrasis lietuvis finiše pralaimėjo 32 sekundes.

Trečio etapo rezultatai:

1. Marcelis Kittelis (Vokietija)       3 val. 23 min. 00 sek.