2010 06 19

Rimšaitė pasaulio taurės šiuolaikinės penkiakovės taurės finale užėmė antrą vietą

Rusijos sostinėje vykstančiose planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės finalinio etapo moterų varžybose antrą vietą Šeštadienį užėmė Donata Rimšaitė, nors prieš kroso ir šaudymo rungtį buvo tik penkta.
D.Rimšaitė šiuo metu vieši Rusijoje
D.Rimšaitė Maskvoje užėmė antrą vietą. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 2 Daugiakovė Maskva

Lietuvos penkiakovininkė iš viso surinko 5292 taškus ir tik 56 taškais nusileido nugalėtoja tapusiai vokietei Lenai Schoneborn.

D.Rimšaitė buvo ketvirta (944 tšk.) fechtavimosi rungtyje, trylikta (1164 tšk.) – plaukime, antra (1180 tšk.) – jojime, o kroso ir šaudymo dvikovėje (2004 tšk.) užėmė devintąją vietą.

Bronzos medalis atiteko Latvijos šiuolaikinės penkiakovės atstovei Jelenai Rublevskai – 5272 taškai. Kita finaliniame etape tarp 34–ių pajėgiausių sportininkių startavusi Lietuvos sportininkė Julija Kolegova surinko 4928 taškus ir liko septyniolikta.

J.Kolegova buvo tik 25–ta (692 tšk.) fechtavimosi rungtyje, dešimta (1192 tšk.) – plaukime, 27–ta (1100 tšk.) – jojime bei užėmė tryliktąją poziciją kroso ir šaudymo dvikovėje (1944 tšk.) užėmė devintąją vietą.

Sekmadienį Rusijos sostinėje dėl apdovanojimų kovos ir visi keturi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės vyrai: Andrejus Zadneprovskis, Edvinas Krungolcas, Justinas Kinderis ir Tomas Makarovas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius