2022 01 14

Rusijos spauda stebėjosi: Lietuvos lygis neaukštas, bet trileris tapo staigmena

Lietuvos rinktinės kelionė Europos čempionate po 24 metų pertraukos prasidėjo itin atkakliomis rungtynėmis ir mestu rimtu iššūkiu Rusijai. Nors mūsų šalies komanda pralaimėjo 27:29, rusų žurnalistai stebėjosi netikėtai sunkia kova.
Deividas Virbauskas
Lietuva – Rusija / „Scanpix“ nuotr.

90 proc. – lažybininkai būtent tiek procentų skyrė Rusijos pergalės tikimybei prieš akistatą su nuo 1998-ųjų Europos čempionate nebuvusiais lietuviais.

Ir nors rusai buvo priekyje visas rungtynes, antrojo kėlinio pabaigoje įsidrąsinusi Lietuva užkūrė pirtį varžovams, kuriems galiausiai pavyko ištrūkti su trapia pergale.

„Rusai pradėjo Europos čempionatą netikėtai sunkia pergale prieš Lietuvą“, – taip straipsnį apie rungtynes pradėjo „Sport-express“ žurnalistas Antonas Baboškinas.

Jo teigimu, sunku pasakyti, kad Košicė gyvena rankiniu pastarosiomis dienomis.