-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2011 01 22

Simona Krupeckaitė – dviračių pasaulio taurės varžybų pusfinalyje

Kinijoje vykstančiose dviračių pasaulio taurės trečiojo etapo varžybose treke į sprinto rungties pusfinalį pateko Simona Krupeckaitė. Kvalifikacinėse varžybose šeštadienį S. Krupeckaitė 200 m distancijoje sugaišo 11,446 sekundės ir užėmė septintą vietą bei pateko į atkrintamąsias varžybas.
S.Krupeckaitei priklauso sprinto rungties rekordas
S.Krupeckaitei priklauso sprinto rungties rekordas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aštuntfinalyje S. Krupeckaitė įveikė kanadietę Monique'ą Sullivan, ketvirtfinalyje dusyk greitesnė buvo už Mu Di, o šeštadienį antroje dienos pusėje pusfinalyje išmėgins jėgas su prancūze Clara Sanchez.

Kitame pusfinalyje varžysis kinė Lin Junhong ir ukrainietė Liubov Šulika.

Nepasisekė Gintarei Gaivenytei, kuri atrankoje sugaišo 12,327 sekundės ir liko tik 26-ta tarp 36-ių dalyvių, o kovą dėl apdovanojimų tęsė šešiolika geriausių sprinterių.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?