2019 03 18

Šokėjai E.Sodeika ir I.Žukauskaitė triumfavo prestižinėse varžybose

Savaitgalį Rumunijos sostinėje Bukarešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) pirmą kartą tapo nugalėtojais, surinkę 195,086 balo.
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė / nuotr. asmeninio archyvo

Kita Lietuvos šokėjų pora Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė penktąją vietą, gavę 184,835 balo.

Sidabro medalius laimėjo Francesco Galuppo ir Debora Pacini iš Italijos, įvertinti 191,540 balo, o trečią vietą užėmė rusai Jevgenijus Mošeninas ir Dana Spitsyna, surinkę 188,333 balo.

Finale taip pat šoko dar dvi poros iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 83 poros.