2014 12 22

Štangos spaudimo varžybose „Kalėdinė taurė“ ir toliau nenugalimas Žydrūnas Savickas

Praėjęs savaitgalis džiugino jėgos sporto atstovus.
news_549810e0436c8eae4c71

Praėjęs savaitgalis džiugino jėgos sporto atstovus. Utenoje šeštadienį vyko „R.L.Gym“ sporto klubo jau trečius metus organizuojamos atviros štangos spaudimo be specialios aprangos varžybos „Kalėdinė taurė 2014“.

Varžybų išvakarėse buvo užsiregistravę beveik 90 dalyvių, tačiau jėgos trikovės federacija uždraudė šiose varžybose dalyvauti šios federacijos atstovams. Kai kurie sportininkai nepasidavė spaudimui, o kai kurie tiesiog nusileido jėgos trikovės federacijos norams.

ad šeštadienį varžėsi 63 dalyviai. Be uteniškių į varžybas suvažiavo sportininkai iš Vilniaus, Švenčionių, Šiaulių, Biržų, Molėtų, Visagino. Varžybose taip pat dalyvavo garbingi, žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje sportininkai – Alina Čepurnienė – viena tituluočiausių Lietuvos kultūrizmo sporto atstovių, europos ir pasaulio čempionė, bei stipriausias pasaulyje žmogus – Žydrūnas Savickas. Žiūrovai buvo pamaloninti įspūdingu Alinos pasirodymu.

Moterų grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg laimėjusios Alinos Čepurnienės („Savicko SK“  komanda) išspaustas svoris – 80 kg. Svorio kategorijoje virš 63 kg nugalėjo Viktorija Ivaščenkova („MuscleShop“ komanda), išspaudusi 107,5 kg štangą – ji tapo ir absoliučia moterų nugalėtoja.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg pirmą vietą užėmė Švenčionių komandos „Grifas“ narys Deimantas Zakaržauskas. Jis išspaudė 107,5 kg.

Svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo Paulius Pupinis (išspaustas svoris 135 kg „Savicko SK“). Svorio kategorijoje iki 83 kg pirmą vietą užėmė Paulius Morkvėnas (išspaustas svoris 170 kg, Biržai).

Svorio kategorijoje iki 93 kg nugalėtoju tapo švenčioniškis Radvilas Rimašius (išspaustas svoris 200 kg, „G

rifas“). Svorio kategorijoje viš 93 kg taip pat nepralenkiamas buvo Švenčionių komandos „Grifas“ atstovas Artūras Petkevičius išspaudęs net 230 kg štangą.

Absoliučiu jaunimo grupės nugalėtoju tapo Tautvydas Petrauskas. Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėtoju tapo uteniškis Mantas Deisadzė (išspaustas svoris 147,5 kg, „R.L.Gym“), svorio kategorijoje iki 83 pirma vieta atiteko Utenos apskrities policijos komandos atstovui Evaldui Černiauskui. Jo išspaustas svoris 195 kg. Pats sportininkas sveria tik 82,7 kg. Tad jis tapo ir absoliučiu suaugusiųjų kategorijos nugalėtoju.

Svorio kategorijoje iki 93 kg pirmą vieta atiteko Gintarui Gaidukui (išspaustas svoris 190 kg, „MuscleShop“). Svorio kategorija iki 105 kg pirmą vietą užėmė uteniškis Mantas Šutinys (išspaustas svoris180 kg, „R.L.Gym“). Na, o sunkiausioje kategorijoje virš 120 kg nugalėtoju tapo stipriausias pasaulyje žmogus Žydrūnas Savickas (išspaustas svoris 217,5 kg, „Savicko SK“). Veteranų grupės ir I vietos, ir absoliutaus svorio kategorijos nugalėtoju tapo Alvydas Kleinovas (išspaustas svoris 170 kg.)

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė Švenčionių sporto klubas – „Grifas“. Antrą vietą užėmė „Savicko sporto klubas“ (Vilnius), o trečią vietą laimėjo „MuscleShop“ komanda (Vilnius). Čempionams ir prizininkams buvo įteiktos taurės, medaliai diplomai ir rėmėjų dovanos.