2009 06 28

Šuklinas – Europos vicečempionas

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas sekmadienį iškovojo sidabro medalį Vokietijoje pasibaigusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate.
J.Šuklinas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą
Iki aukso J.Šuklinui trūko 0,168 sekundės. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 2 Kanoja Sidabras

500 m distancijos finale J.Šuklinas sugaišo 1 minutę 50,466 sekundės ir tik 0,168 sekundės pralaimėjo Senojo žemyno čempiono titulą iškovojusiam baltarusiui Denisui Garažai.

Bronza šioje rungtyje atiteko vokiečiui Sebastianui Brendelui – 1 minutė 50,611 sekundės.

Penktadienį apgynę Europos čempionų titulus sprinto (200 m) rungtyje sekmadienį pagrindiniame 500 m rungties finale plaukę kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis distanciją įveikė per 1 minutę 42,432 sekundės ir užėmė penktą vietą.

Lietuviai tik 0,556 sekundės atsiliko nuo bronzą iškovojusios Azerbaidžano poros.

Aukso medalį iškovojo Vokietijos duetas (1:40,365), o sidabras atiteko Lenkijos (1:41,684) irkluotojams.

Dar dvi lietuvių įgulos sekmadienį varžėsi B finaluose.

Dviviete baidare plaukdami Alvydas Duonėla bei Egidijus Balčiūnas laimėjo B finalą ir bendroje įskaitoje liko dešimtoje vietoje, o vienviete baidare irklavęs Rokas Malinauskas buvo antras ir bendroje įskaitoje tenkinosi vienuoliktąja pozicija.