2011 08 21

Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė – universiados vicečempionė

Šenženyje (Kinija) vykstančiose vasaros universiados lengvosios atletikos varžybose sidabro medalį šuolių į aukštį sektoriuje iškovojo Airinė Palšytė.
Airinė Palšytė džiaugiasi medaliu.
Airinė Palšytė džiaugiasi medaliu. / LSSA nuotr.

A.Palšytė sekmadienį trečiuoju bandymu peršoko kartelę, iškeltą į 196 cm aukštį, ir pakartojo jau septyniolika metų Nelei Žilinskienei priklausantį Lietuvos rekordą.

Universiados čempione tapo amerikietė Brigetta Barrett. Ji taip pat įveikė 196 cm aukštį, tik pirmuoju bandymu.

Bronzos medalis atiteko Estijos šuolininkei Annai Iljuscenko – 194 cm.

13. Hanne Van Hessche (Belgija)      178

Tai jau dvyliktasis Lietuvos komandos medalis Kinijoje. Lietuvių sąskaitoje 5 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos apdovanojimai.

Nepasisekė vyrų estafetės 4 po 100 m bėgimo kvartetui – Martynui Jurgilui, Rytčiui Sakalauskui, Martui Skrabuliui bei Aivarui Pranckevičiui – kurie sekmadienį finale buvo diskvalifikuoti.