2010 12 05

Suomė nugalėjo persekiojimo lenktynes, Diania Rasimovičiūtė užėmė 31-ą vietą (nuotraukos)

Esteršunde Švedijoje vykstančiame pirmajame biatlono pasaulio taurės etape 10 kilometrų persekiojimo varžybose nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavusi suomė Kaisa Makarainen. Lietuvė Diana Rasimovičiūtė startavusi iš 40 pozicijos finišavo 31-a.
Suomė nugalėjo persekiojimo lenktynes, Diania Rasimovičiūtė užėmė 31-ą vietą
Suomė nugalėjo persekiojimo lenktynes, Diania Rasimovičiūtė užėmė 31-ą vietą / „Scanpix“ nuotr.

Persekiojimo lenktynių nugalėtoja K.Makarainen nė karto nesuklydo keturiuose ugnies ruožuose ir distanciją įveikė per 31  min 51.01 sek. Antrąją vietą nuo suomės atsilikusi beveik pusantros minutės finišavo vokietė Miriam Gossner. Trečiąją vietą užėmė švedė Helena Ekholm.

Lietuvos biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė pakilo per devynias pozicijas ir galutinėje įskaitoje užėmė 31-ą vietą. Lietuvė nuo nugalėtojos atsiliko kiek daugiau nei penkiomis minutėmis, o visuose ugnies ruožuose suklydo po kartą.