2011 07 14

„Tour de France“ vienuoliktąjį etapą dviratininkas Tomas Vaitkus baigė 20-as

Prancūzijoje vykstančių prestižinių daugiadienių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių vienuoliktąjį etapą dvidešimtas trečiadienį baigė „Astana“ komandos narys 29 metų Tomas Vaitkus, o „Garmin-Cervelo“ ekipai atstovaujantis 23 metų Ramūnas Navardauskas tenkinosi vos 174-ąja pozicija tarp 177 finišavusiųjų.
Markas Cavendishas laimėjo trečiąjį „Tour de France“ etapą šiemet ir jau 18-ąjį per karejrą.
Markas Cavendishas laimėjo trečiąjį „Tour de France“ etapą šiemet ir jau 18-ąjį per karjerą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

T.Vaitkus finišavo kartu su 168 km etapo nugalėtoju britu Marku Cavendishu, o R.Navardauskas Didžiosios Britanijos dviratininkui finiše pralaimėjo 5 minutes bei 43 sekundes.

Vienuoliktojo etapo įskaita:

1. Markas Cavendishas (Didižioji Britanija)           3 val. 46 min. 07 sek.
2. Andre Greipelis (Vokietija)
3. Tyleris Farraras (JAV)
4. Denisas Galimzianovas (Rusija)
5. Edvaldas Boassonas Hagenas (Norvegija)
6. Romainas Feillu (Prancūzija)
7. Jose Joaquinas Rojas Gilas (Ispanija)
8. Sebastienas Turgotas (Prancūzija)
9. Francisco Jose Ventoso Alberdi (Ispanija)
10. Williamas Bonnetas (Prancūzija)
...
20. Tomas Vaitkus                             tas pats laikas
...
174. Ramūnas Navardauskas                  atsiliko 5 min. 43 sek.
...
177. Vladimiras Isajičiovas (Rusija)                        11:47

Bendrojoje įskaitoje T.Vaitkus iš 137-osios vietos pakilo į 132-ąją, o R.Navardauskas iš 152-osios pozicijos nukrito į 160-ąją. Pirmąjį lietuvį nuo lenktynių lyderio prancūzo Thomo Voecklerio tebeskiria beveik 53 minutės, o antrąjį – daugiau nei 66 minutės.