2013 07 09

Universiadoje šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys liko septintas, o ieties metikė Ieva Ščiukauskaitė buvo aštunta

Vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos varžybų finaluose antradienį kovojo, tačiau be medalių liko dar du Lietuvos sportininkai.
Raivydas Stanys
Raivydas Stanys / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys pirmaisiais bandymais įveikė 210, 215 bei 220 cm aukštį, tačiau visi trys bandymai 225 cm) aukštyje buvo nesėkmingi ir jis tenkinosi septintąja vieta tarp keturiolikos finalininkų.

Čempionu tapo rusas Sergejus Mudrovas, sidabras atiteko ukrainiečiui Andrejui Procenkai (abu 231 cm), o bronza atiteko kinui Yu Wangui (228 cm).

Ieties metikė Ieva Ščiukauskaitė geriausiu antruoju bandymu įrankį nuskraidino 43,98 m ir tenkinosi aštuntąja pozicija tarp devynių dalyvių.

Aukso medalį iškovojo rusė Marija Abakumova (65,12 m), aplenkusi prizininkėmis tapusias tėvynainę Viktoriją Sudaruškiną (62,28 m) bei austrę Elisabeth Eberl (55,02 m).